Praha je z mého pohledu svatebního kameramana rájem i výzvou kreativity. Praha totiž každoročně hostí tisíce svateb. A o to víc mě každé pražské natáčení láká a zároveň motivuje. Protože tisíc svateb rovná se tisíc příběhů a každý z nich je jiný.

Pestrost hlavního města prakticky zaručuje originální kulisy. Protože i zdánlivě okoukaná a notoricky známá místa dokážou překvapit v různou denní či roční dobu. A věřte, že když se v únoru začnou prodlužovat dny a Praha stále spí pod lehkou dekou sněhu, ranní procházka v bílých kulisách historických domků a prázdných ulic se může proměnit v nezapomenutelnou vzpomínku, která se stane perlou vašeho svatebního filmu.

Ať už se scénář vašeho svatebního filmu bude odehrávat na golfovém hřišti, na Staroměstském náměstí nebo u Lennonovy zdi, stačí ujít pár kroků a váš příběh má svůj další vývoj. A i když Praha má svá specifická omezení, která na venkově nepotkáte (např. létání s drony), je stálicí na seznamech nejlepších míst pro vaši svatbu. Nejen proto zde rád točím originální svatební videa.