Na žádné svatbě nesmí chybět fotograf. Ale kameraman už tak častý nebývá. Protože mám svoji práci opravdu rád, vím, co všechno dokáže svatební video nabídnout, a tak jsem sepsal deset důvodů, proč zvážit objednávku svatebního kameramana na váš jedinečný den. Jestli stále váháte, může vám tento seznam pomoct v konečném rozhodnutí.

Svatebni kameraman1. Video je schránka plná emocí

Pohyb, smích, dojetí, potlesk nebo hudba samotná. To všechno vytváří dokonalý koktejl emocí, který žádná fotografie nemůže nabídnout. Zvláštní důraz kladu na soundtrack svatebního filmu tak, aby každá skladba dokonale podtrhla atmosféru jednotlivých částí dne.

2. Video je perfektní pro sdílení

Lidé rádi sledují krátká a emotivní videa. Jeden soubor řekne vše o vaší svatbě. Je snadné ho sdílet na sociálních sítích, emailem nebo kdekoliv jinde na internetu. Stačí jediný odkaz. Netřeba žádných úložišť nebo obsáhlých fotoalb.

Svatební přípravy - ukázka z filmu

3. Video zachytí i ty nejmenší okamžiky

Fotograf zachytí všechny velké momenty vaší svatby. Video umí zaznamenat nejen ty. To všechno, co se stane mezi těmi velkými okamžiky je právě to, co vypráví váš příběh. Způsob, jak se pohybujete, jak se usmíváte, když na vás nemluví fotograf, jak přicházíte ke svatební tabuli, jak se chystáte na svůj první tanec nebo jak zní atmosféra při prvních krocích špalírem od oltáře. Dokonalost se skrývá v detailech.

4. Video je vaší nadčasovou památkou

Neumím si představit nic lepšího než dívat se s rodinou a přáteli na svatební film každý týden, měsíc nebo rok stále dokola. Film, který získáte, netočím pro šuplíky, ale pro monitory nebo televize, tedy pro vás a pro vaše pocity z jeho sledování. Můžete si ho uložit, kam jen budete chtít a pouštět si ho kdykoliv, třeba těsně před večerními zprávami nebo při pauze na oběd v práci. Kolikrát budete v knihovně hledat fotoalbum?

Před obřadem - ukázka z filmu

5. Prožívejte svůj svatební den očima všech zúčastněných

Vzpomínek ze svého svatebního dne budete mít hodně. Ale teprve svatební video vám ho představí ze zcela jiné perspektivy. Uvidíte, jak se připravovala nevěsta, i když jste u ní v pokoji nikdy nebyli, uvidíte, jak vaši blízcí zdobili auta nebo místo svatebního obřadu, zatímco jste se oblékali na hotelovém pokoji, uvidíte, jak se všichni smáli nad fotografiemi z mládí, které jste si pustili po svatební hostině nebo uvidíte, jak se rodiče dojali, když jste si řekli své ano. Je mnoho okamžiků, které vám díky shonu uniknou. A právě svatební video vám je uchová a představí v té nejlepší podobě.

6. Vaše video, to je váš styl

Žádný z párů není stejný. A stejně tak svatební video by nemělo být. Proto se každý pár snažím co nejvíce poznat, abych dokázal vystihnout jedinečnost každého detailu, který tvoří svatební film. Střih, barvy nebo samotná hudba, to všechno a mnohem víc lze přizpůsobit právě vám. Cit pro hudbu nebo oko pro detail či kompozici jsou v tomto ohledu úplnou nezbytností a dají se poznat z již hotových videí. Podívejte se do mé galerie a řekněte si, jestli se vám některé video líbí. Ale pamatujte na to, že jsem ho tvořil pro konkrétní pár, který může mít úplně jiná přání než vy.

Po obřadu - ukázka z filmu

7. Vaše video, to jsou vaše emoce

Když tvořím vaše video, vždycky se snažím, abyste měli husí kůži, kdykoliv se na něj podíváte. Přeju si, aby vás rozesmálo i dojalo. A když se dojmu nebo rozesměju i já, vím, že jsem na správné cestě k dokonalému svatebnímu filmu.

8. Svatební film je víc než jen klip na jednu písničku

Internet je plný svatebních klipů na jednu písničku. Já se snažím vytvářet filmy, které mají svůj originální soundtrack. V mých filmech tak najdete několik skladeb, které spolu s vašimi zážitky vypráví váš příběh. Svatební film je jednoduše víc než jen hudebním klipem.

Svatební tanec - ukázka z filmu

9. Svatební video je originální památkou

Svatební videa jsou na vzestupu, ale ne každý si to svoje objedná. A tak jsou svatební videa stále hodně unikátním způsobem, jak sdílet svoje pocity ze svatebního dne. Fotografii má každý, ale video si objedná ten, kdo chce mít dokonale uchované všechny vzpomínky.

10. Video uchová vaše taneční pohyby

Podívejte se na kterýkoliv z filmů z mojí galerie až do konce a pochopíte.

Ve Studiu Navara se snažíme o perfektní zachycení zážitků a s touhou po dokonalosti tvoříme originální svatební filmy. Nabízíme full HD filmy, které točíme nejen v České republice. Podívejte se do galerie a nechte se inspirovat. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.